Bądź tam gdzie są Twoi klienci.

Przniesienie firmy do internetu pozwoli przetrwac trudne czasy.

W XI wieku kupiectwo było najbogatsza warstwa miejskiej społeczności. Już wtedy przedsiębiorcy wiedzieli że biznes musi być blisko klientów. Dlatego większość z nich prowadziła biznes stacjonarnie, w lokalach usytuowanych centrum miasta. .Tak było do wczoraj.

Dzisiaj Klienci nie szukają towarów w pawilonach w centrum miasta. Centra zostały zastąpione przez strony internetowe. Nikt nie jedzie do mechanika, nie sprawdzając wcześniej w Internecie godzin otwarcia. Większość z nas najpierw dzwoni żeby się umówić na wizytę lub spotkanie. Kiedy ostatnio szukałeś nr telefonu do fryzjera w książce telefonicznej? Dzisiaj wszystko jest w Internecie.

Spis treści:

Zmiana trendów zakupowych. Czego szukamy w internecie. 4 powody, dla których musisz mieć stronę.

Zmiana trendów zakupowych.

Obecność pandemii w naszym codziennym życiu w trybie natychmiastowym zmieniła nasze nawyki zakupowe i codzienne funkcjonowanie. Spora cześć handlu lub usług przeniosła się do sieci a prowadzona jest poprzez sklepy internetowe. Zyskali Ci, którzy byli w niej już wcześniej. Coraz więcej przedsiębiorców rozumie potrzebę bycia tam – gdzie są ich klienci. Dlatego decydują się na uruchomienie stron internetowych – pozwalających utrzymać kontakt z klientem, sprzedać towary lub usługi.

Niektóre biznesy przetrwały tylko dzięki możliwościom jakie dał Internet. Najlepszym przykładem są restauracje. Okazuje się że dzięki prostej publikacji menu na stronie internetowej, wiele z nich może funkcjonować w tych trudnych czasach.

Czego szukamy w internecie.

W Internecie poszukujemy dzisiaj już wszystkiego. Najczęściej wyszukujemy informacji, często nt. danej firmy, produktów lub usług. Klienci liczą na to że będą mogli z Toba porozmawiać na czacie tak i oczekują szybkiej odpowiedzi tak jakby rozmowa miała miejsce w tradycyjnym lokalu. Strona internetowa daje możliwość wdrożenia czatu za pomocą którego, możesz prowadzić normalna obsługę klienta a nawet sprzedaż. Jedną z pierwszych sprzedaży na skalę kraju, z powodzeniem realizowała marka Play, zaczynając sprzedaż usług poprzez czat już w 2013 roku. Można powiedzieć że przez te lata, klienci wręcz przyzwyczaili się do takiej formy obsługi, dlatego wręcz oczekują od Ciebie tego typu standardów.

Profesjonalne sklepy internetowe pzowalają prowadzic biznes bez ograniczeń.

Na co zwrócić uwagę.

Podniesiesz swoją wiarygodność. Możliwości jakie dają profesjonalne strony internetowe sprawiają że Klienci z większym zaufaniem spoglądają na Twoją Firmę. Odgrywają one role interaktywnej witryny sklepowej.

Otrzymasz kontakt z klientami. Obecność w sieci sprawi że będziesz dostępny dla klientów 24 godziny na dobę bez przerwy i z ominięciem zakazów handlu w niedziele i święta. Twoi klienci mogą dokonywać zakupów lub zapoznawać się z Twoją oferta kiedy i gdzie tylko zechcą.

Przyspieszysz swój rozwój. Strona internetowa to możliwość dotarcia do większej ilości klientów nie tylko z Twojego miasta.

Zwiększysz sprzedaż. Sklep internetowy pozwoli na nieograniczoną sprzedaż towarów na terenie całego kraju i nie tylko. Dzisiaj Internet daje możliwości, które do niedawana były w zasięgu tylko firm z ogromnym kapitałem i zapleczem logistycznym.

To Cię zainteresuje

Budowanie przewagi w internecie
Strony internetowe
3 powody, dla których Twoja konkurencja jest w sieci.

Dzisiaj zdecydowana większość firm posiada własne strony internetowe.

Przniesienie firmy do internetu pozwoli przetrwac trudne czasy.
Strony internetowe
Bądź tam gdzie są Twoi klienci.

Kiedy ostatnio szukałeś nr telefonu do fryzjera w książce telefonicznej?

darmowe strony internetowe
Strony internetowe
Darmowe strony internetowe - wszystko jest możliwe.

Przed podjęciem decyzji, warto dowiedzieć się jakie wyzwania stoją przed każdym kto zdecyduje się na stworzenie własnej strony.

Zacznijmy od rozmowy

Porozmawiajmy o tym, jak przenieść Twój biznes bliżej Twoich Klientów.

JEŚLI WOLISZ NAPISAĆ

tomasz@codeideas.pl

GDY JEDNAK WOLISZ POROZMAWIAĆ

+48 695 329 502