3 powody, dla których Twoja konkurencja jest w sieci.

Budowanie przewagi w internecie

Dzisiaj zdecydowana większość firm posiada własne strony internetowe. Spora cześć branż nie mogłaby nawet bez nich istnieć, zwłaszcza w obecnych czasach. Wyszukaj firmy takiej jak Twoja w wyszukiwarce google i sam przekonaj się jak na własnym podwórku, Twoja konkurencja walczy o każdego klienta. Przedsiębiorcy decydują się na strony internetowe z kilku ważnych powodów.

Spis treści:

Chcą budować przewagę. Wasi Klienci szukają Was w Internecie. Prezentują swoją ofertę 24/7.

Chcą budować przewagę.

Z każdym dniem rynek produktów i usług staje się coraz bardziej jednolity. Gdyby nie odpowiedni branding, ciężko byłoby tak naprawdę doszukać się różnicy pomiędzy jednymi a drugimi butami do biegania. Taka sama zasada dotyczy np. sektora ubezpieczeń, pośrednictwa pracy czy handlu detalicznego. Mądrzy przedsiębiorcy wiedzą że nie można bez końca walczyć niską ceną, dlatego skupiają się na budowaniu przewagi poprzez marketing w Internecie.

Posiadanie własnej strony internetowej pozwala na dotarcie do klienta w miejscu, w którym on jest. Walkę o jego uwagę wygra firma, która zwróci na siebie uwagę jako pierwsza, a taką możliwość daje prezentacja oferty w sieci, rozmowa poprzez czat, udostepnienie danych kontaktowych czy informacji o funkcjonowaniu firmy (np. godziny pracy). Posiadanie własnej witryny lub sklepu w sieci pozwala na budowanie przewagi i pozyskanie nowych klientów.

Wasi Klienci szukają Was w Internecie.

Przedsiębiorcy którzy prowadzą biznesy takie jak Twój, którym zależy na rozwoju i realizacji celów, wiedzą że produkt musi być dostępny dla Klienta na wyciągnięcie dłoni. Prawie 30 mln Polaków na bieżąco wykorzystuje Internet każdego dnia. Właśnie tam coraz częściej podejmowane są decyzje zakupowe. W sieci poszukuje się także opinii na temat Twojej firmy. Posiadanie strony internetowej pozwoli Ci podnieść wiarygodność, doda prestiżu i zbuduje zaufanie w oczach klientów.

Sprzedaż w internecie gwarantuje dosep do szerszej grupy klientów

Prezentują swoją ofertę 24/7.

Internet daje możliwość prowadzenia biznesu dosłownie non stop. Niezależnie od świąt, niedziel wolnych od handlu czy pandemii, firmy oferujące swoje usługi za pośrednictwem sklepu internetowego lub strony – mogą obsługiwać swoich klientów nie tylko kiedy ale i gdzie tylko chcą. Tempo życia statystycznego Polaka nabiera coraz większego rozpędu z każdym rokiem i coraz więcej spraw załatwiamy w tzw. międzyczasie.

Dokonujemy zakupów w kolejce do lekarza, szukamy opinii nt sklepu jadąc tramwajem, zmawiamy jedzenie online stojąc w korku albo umawiamy wymianę opon poprzez formularz rano gdy czekamy aż zaparzy nam się ulubiona kawa. Jeżeli prowadzisz swoją firmę offline w standardowych godzinach od 8:00 do 16:00 – to pomyśl ilu właśnie klientów straciłeś, bo napisali do Twojej konkurencji.

To Cię zainteresuje

Budowanie przewagi w internecie
Strony internetowe
3 powody, dla których Twoja konkurencja jest w sieci.

Dzisiaj zdecydowana większość firm posiada własne strony internetowe.

Przniesienie firmy do internetu pozwoli przetrwac trudne czasy.
Strony internetowe
Bądź tam gdzie są Twoi klienci.

Kiedy ostatnio szukałeś nr telefonu do fryzjera w książce telefonicznej?

darmowe strony internetowe
Strony internetowe
Darmowe strony internetowe - wszystko jest możliwe.

Przed podjęciem decyzji, warto dowiedzieć się jakie wyzwania stoją przed każdym kto zdecyduje się na stworzenie własnej strony.

Zacznijmy od rozmowy

Porozmawiajmy o tym, jak przenieść Twój biznes bliżej Twoich Klientów.

JEŚLI WOLISZ NAPISAĆ

hello@codeideas.pl

GDY JEDNAK WOLISZ POROZMAWIAĆ

+48 695 329 502